کرم ضد آفتاب رنگی ریچموند جلوگیری از ایجاد لک و تیرگی SPF 50Richmond Tinted Sunscreen Cream

در انبار موجود نمی باشد

کرم ضد آفتاب رنگی ریچموند جلوگیری از ایجاد لک و تیرگی SPF 50Richmond Tinted Sunscreen Cream

3 در انبار

279,000 تومان

کرم ضد آفتاب رنگی ریچموند از پوست صورت شما عزیزان در برابر آفتاب محافظت کرده و از بروز لک و تیرگی در آن پیشگیری می کند. این کرم ضد آفتاب دارای رنگ دانه بوده به طور یکدست و یکنواخت تمام عیوب پوست را پوشانده و مانع از ظاهر شدن لک ها می شود. این کرم ضد آفتاب ریچموند مقاوم در برابر آب و تعریق بوده که از جذب شدن در برابر آفتاب پیشگیری می کند. این محصول از آفتاب سوختگی، لک و تیرگی در بافت پوست صورت خانم ها جلوگیری و به خوبی از پوست محافظت می کند. همچنین این محصول دارای بافت سبکی بوده که به سرعت جذب پوست شده و از ایجاد چربی اضافی و سنگین روی پوست صورت پیشگیری می کند.

این کرم ضد آفتاب رنگی دارای فیلتر های UVA و UVB بوده که از پوست صورت در برابر آفتاب و رادیکال های آزاد محافظت کرده و از آسیب رسیدن به پوست و بروز لک، تیرگی و آفتاب سوختگی در بافت پوست شما جلوگیری می کند. به علاوه این ضد آفتاب خاصیت رطوبت رسانی مناسب به پوست نرمی و شادابی پوست را تأمین می کند.

ترکیبات کرم ضد آفتاب رنگی ریچموند:

عصاره آلوئه ورا: رطوبت مورد نیاز پوست تأمین و از بروز خشکی های اکتسابی در بافت پوست صورت شما عزیزان جلوگیری می کند. موجب تسکین التهاب های آفتاب سوختگی پوست شده و طراوت و شادابی پوست را برایتان به ارمغان می آورد.
عصاره چوب صندل: باعث رطوبت رسانی به بافت پوست شده و شادابی و لطافت آن را افزایش داده، از بروز قرمزی های ناشی از آفتاب جلوگیری می کند.
سایر ترکیب ها: دایمتیکون، سدیم هیدروکسید، سیلیکا و گلیسیرین.

نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب رنگی ریچموند:

30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب مقداری از ضد آفتاب را به پوست آغشته و آن را ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود. همچنین می توانید این ضد آفتاب را هر 2 الی 4 ساعت آن را تمدید کند.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش